Esmu
attapusies pamatīgā skrējienā, pieķerot sevi pie domas, ka nemitīgi
steidzinu ne tikai sevi, bet arī bērnus, neļaujot izbaudīt un apzināties
mirkļa un nodarbes vērtīgumu un skaistumu.
Tāda nu reiz ir kļuvusi mūsdienu
pasaule, kurā darbs dzen darbu, pienākumu jūra kļuvusi bīstami dziļa.
Tas manī raisa dusmas un neapmierinātību pašai ar sevi, iekšējais
konflikts izsauc arī ārēji strīdus ar man visdārgākajiem cilvēkiem. Tāds
kā apburtais loks - dusmojos pati uz sevi par savu attieksmi un rīcību,
kas bieži vien šķiet nekontrolējama, dusmojos uz bērniem un vīru, ka
kaut kas nav man pa prātam, rezultātā arī bērni un vīrs kļūst kašķīgi,
un ritenis sāk griezties no jauna.
Tāpēc esam formulējuši, kādas vēlamies
mūsu mājas, savstarpējās attiecības un attieksmi kopumā. Tad nu mums
pašiem ir sava prieka dobe (atzīšos, ka ilgojos arī pēc īstas dobes, kur
ierakt rokas zemē un izaudzēt sīpllokus brokastu maizītei un skaistu
peoniju ceru), kurā kopt un lolot tās vērtības un attieksmi, kas mums kā
ģimenei ir svarīgas, bet bieži vien ikdienas skrējienā un nogurumā
piemirstas.
Prieka dobe ir stāsts par neļaušanos
ikdienas rutīnai, steigai, informācijas skaļumam, par mīlestības, prieka
un apzinātības audzēšanu katrā dzīves situācijā, smeļoties spēku Dieva
mīlestībā. Tas ir milzīgs darbs pašiem ar sevi un savu Ego, gan jau kādā
brīdī liksies, ka nekas neizdodas un skrējiens turpinās, ieraujot tajā
mūs ar visu apņemšanos. Tāpēc ir šis blogs, kā atskaites forma, kurā,
izteikt visas savas cilvēciksās sajūtas, prieku un arī neizdošanos.
No comments:
Post a Comment