Sunday, August 26, 2018

Atkal formā pēc savas programmas

Jau kādu laiku sociālajos tīklos sekoju veselīga dzīvesstila koučam "Atkal Formā". Pavisam drīz, jau 3.septembrī, sāksies "Atkal Formā" izaicinājums Nr.37, kurā sievietes savā ikdienā centīsies ēst veselīgāk un kustēties vairāk. 

Arī es painteresējos par šo visu mazliet vairāk, kā rezultātā vairākas dienas biju pārdomās, vai vēlos par 45 eiro iegādāties 12 nedēļu programmu ar vingrošanas plānu mājas apstākļos, uztura plānu un konkrētām receptēm.  Izsverot visus plusus un mīnusus, nolēmu tomēr atteikties no šīs iespējas, vismaz pagaidām. Visu cieņu "Atkal Formā" idejas autorei par to, ko viņa dara. Cena ir vairāk kā adekvāta šādai 12 nedēļu programmai. Rezultāti sievietēm, kas piedalās, tiešām ir ievērojami un, ja es kādreiz nolemšu pievērsties veselīgākam dzīvesveidam vai tievēt ar kādu kopā, tad noteikti izvēlēšos "Atkal Formā".

Bet pagaidām es mēģināšu pati, nav jau guži tā, ka es nesaprastu neko no veselīga dzīvesveida, uztura un izbrīnā vien ieplestu acis par sava vidukļa izplūšanu. Viens nu ir skaidrs, ka vēlos nomest dažus kilogramus un atgūt savu slaido vidukli. Jāatzīst, ka tik, cik šobrīd sveru, neesmu svērusi vēl nekad. Nē, nu nav jau nekas traks, šobrīd tie ir 64 kg, bet mans komforta svars ir ap 59 kg. Tātad tie ir apmēram 5 kilogrami, kas man traucē ielīst vecajos džinsos un aizmirst par traucējošo riepu. Tagad arī man ir bildes no priekšpuses, sāna un aizmugures apakšveļā ar atzīmi PIRMS. 

Man pat galvenais nav nomest tos 5 kilogramus, bet gan padarīt savu ķermeni vingrāku un spēcīgāku, ikdienu veselīgāku, vairot enerģiju un prieku. Tātad no rītdienas esmu apņēmusies kustēties vairāk un ēst veselīgāk, kas manā gadījumā galvenokārt nozīmē atteikšanos no saldumiem, kas ir mans lielais klupšanas akmens, īpaši vakaros, skatoties TV. Šovakar taps plāns pirmajai nedēļai.

Sociālajos tīklos turpināšu sekot "Atkal Formā", iedvesmojoties no veselīgiem un pozitīviem ierakstiem. Sakārtot savu ķermeni ir ļoti svarīgi, esmu ar visām četrām par teicienu "veselā miesā vesels gars". Un, ja ir vēlme, vēl līdz 3.septembrim var paspēt pieteikties "Atkal Formā" 37.izaicinājumam ( šis nav reklāmas raksts, kā arī neesmu pazīstama ar "Atkal Formā" idejas autori).

No comments:

Post a Comment